| Prince_Pyckolo_1992 a întrebat:

Sall, eu sunt fan AC Milan dar nu credeam ca poate castiga impotriva Barcelonei, speram la un egal, voua cum vi s-a parut meciul? Credeti ca va reusi sa intoarca meciul Barcelona acasa?( cred ca daca AC Milan va adopta aceiasi tactica nu va putea marca Barcelona)

Răspuns Câştigător
| RyanFlame98 a răspuns:

Sincer sa fiu nici eu nu credeam ca Milan o sa bata si chiar cred ca daca va juca pe Camp Nou cum a facut-o pe teren propriu sunt sigur ca se va califica

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Va bate Barca dar nu stiu daca se va califica; cred ca va fi un 2-1 sau 3-1

| Ibrahimovic a răspuns:

Milan se va califica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt două variante:
1. A fost un meci aranjat(ceea ce nu cred) şi atunci Barcelona va defila pe Camp Nou.
2. Allegri are o minte mai sclipitoare decât cea a lui Mourinho şi atunci le va putea distruge jocul celor de la Barca şi în retur.

Meciul mi s-a părut unul destul de bun. Nu printre cele mai bune, având în vedere că nicio echipă n-a dominat clar meciul pe intervale de timp mai mari de 5 minute.

| oldschoolrom a răspuns:

E greu dar nu imposibil. Daca o sa primeasca si ei vreo 2 goluri din offside, hent etc. au sanse.

| Bulbi a răspuns:

Din cauza greselii de arbitru de la primul gol au castigat cei de la milan.Barca acasa nu prea pierde si chiar cred ca o sa se califice.