| madalin307 a întrebat:

Sall,fac sala de 6 saptamani si am in brat 38(inainte de sala aveam 34) ce credeti e un progres destul de bun?

7 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Ai sa vezi ca o sa progresezi mai greu poate 1 cm 2 pe an!

| FitMonkey a răspuns:

4cm in 6 saptamani? ciudat, altii 4cm fac intr-un an. sigur te-ai masurat bine?

| FReAkAzO1d a răspuns:

Nu e ciudat. Daca nu a mai facut sport(prima data cand sa masurat), muschiul era relaxat, nelucrat.Cand sa masurat a doua oara, dupa exercitii, muschiul incordat..deci,e posibil totusi.Si eu am mers la sala pentru prima data, iar dupa o luna)cand m-am masurat )aveam in jur de 2, 5-3 cm mai mult

| madalin307 explică:

Mentionez ca i-au si proteine

| Cosmin86 a răspuns (pentru madalin307):

Oricine ia proteine, se gasesc si in mancare

| madalin307 explică (pentru Cosmin86):

Mda....normal eu ma refeream la suplimente proteicewinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru madalin307):

Stiu, dar exprima-te corect happy

Si da, la inceput asa progresezi, o sa vezi cand devii intermediar ca o sa pui greu cm, o sa-ti ia 1 an sa pui 2 centimetri ( si cu suplimente, creatina si altele ), si apoi o sa pui si mai greu happy

La inceput progresezi cel mai rapid, asa ca trage tare in continuare