| TheFuture46 a întrebat:

Sall. imi poate zice careva cand si cum trebuie sa arunc mingea la fotbal eu fiin portar. ca de aruncat stiu ca se arunca cu mainile lasate pe spate prin partea dreapta a gatului. dar nu stiu cand sa o pasez cu picioru sau cand cu mana.

Răspuns Câştigător
| SebyRufay a răspuns:

La fotbal de sala cu piciorul si la cel de camp cu mana. sper ca la asta te refereai.

1 răspuns:
| SebyRufay a răspuns:

Aa abia acum am inteles. cand primesti minge de la un coleg nu ai voie sa o iei in mana.