| ForeverWarrior a întrebat:

Sall.Imi puteti recomanda o crema antiinflamatoare pentru muschi buna?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Diclac gel, Ketonal gel, etc.
Pa, pa.

| cornelmircea1980 a răspuns:

Crema Antiinflamatoare - Muscle & Joint Rub

Crema antiinflamatoare impotriva durerilor musculare si articulare, reduce edemul si inflamatia. Indicata pentru dureri musculare si articulare de orice cauza. Imbunatateste circulatia sanguina locala.

Actiune: Crema relaxanta impotriva durerilor musculare si articulare, reduce edemul si inflamatia.

Indicatii: dureri musculare si articulare de orice cauza. Imbunatateste circulatia sanguina locala.

Continut: 20 g

Mod de utilizare: se aplica prin masaj pe zonele dorite, de 2-3 ori pe zi. Numai pentru uz extern.

Pret produs:
11, 00RON