| Sergiu_9301 a întrebat:

1.Stiti sa-mi spuneti ceva cluburi de fotbal din oradea care fac antrenamente in oradea sau daca fac altundeva sa aiba transport?
2.Sunt clasa a 6-a acum trec pe a 7-a ce spuneti daca am talent la fotbal pot sa ajung fotbalist?, e prea tarziu? eu joc fotbal de la 5 ani asa dar nu am facut fotbal la scoala toti profesorii imi recomanda sa ma duc la un club ca sunt f bun. Dar nu e cam tarziu? am 13 ani
Cineva mi-a zis ca si daca fac fotbal de 1 an daca am talent ajung fotbalist.
3.Va rog sa-mi raspundeti
Funda!

1 răspuns:
| anonim2012 a răspuns:

Sunt cluburi cum ar fi lps css oradea sau fc bihor oradea la juniori.Nu conteaza ca ai 13 ani Dorinel Munteanu a inceput fotbalul la 12 ani si daca ai talent o sa ajungi la o echipa buna sau chiar la nationala.Bafta multa!