| JollyJulieta a întrebat:

A-ti putea sa ma ajutati sa invat cum sa fac podul din picioare si cum sa fac spaghata sau sfoara pana jos? Va rog. Dau fundita :X

6 răspunsuri:
| AneeM a răspuns:

Spagatul sau sfoara le poti face doar dupa 6 luni de antrenament zilnic timp de o umatate de ora diverse exercitii (Aprofundezi tu), in caz contrat poti face divere intinderii sau rupturi de ligamente.

| feraryyy78 a răspuns:

Nu trebuie sa te lasi din prima pe podea, incepe prin a te sprijini de dulap si lasa-te incet in joc, vei reusi doar incercand. Succes! happy

| GGUESS a răspuns:

1. ai gresit categoria
2. cauta pe net video pe YouTube.com
3. bafta.laughing

| AxXeL1124 a răspuns:

Incearca sa il faci la perete, pui o perna jus si pe urma te lasi pe spate pana ajungi cu mainile pe perete, pe urma te lasi usor in jos.

| bogdiy a răspuns:

Asta te poate ajuta doar un profesionist sau profesor

| Adelinus a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic eu le pot face pe toate si nu am facut antrenament nimc dar ca sa poti sa le faci incepe cu podul dar intai fal de jos si dupa usor usor incepe sa il faci si din picioare dar nu te lasa direct pe spate poti sa iti rupi coloana si mai ales fara sa te incalzesti iar cu sfoara si spagatul incepe prin a face fandari laterale si in fata si dupa incearca sa faci sfoara sau spagatul lasandu-te cate ptin in jos iar daca te doare nu te mai lasa incearca alta data si tot asa succes.