| StEfAnKoOl a întrebat:

.. am o intrebare pentru voi:

Cum sa dau mingea cu efect sa tare bomba
ca nu prea stiu trebuie sa fac muschi la picioare
chiar nu stiu

Si inca o intrebare:

Cum sa apar mai bine ca nu stiu ce trebuie sa fac
ca sa nu i-au gol

ajutati-ma PLZ

FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| Hades98 a răspuns:

Antreneaza picioarele adica : femurali si gambe. si exerseaza mult sa tragi la poarta si cand dai in minge. dai nu te juca. am mai vazut dinastia ce trag in minge. dupa ce au dat cu picioru in ea picioru continua sa se ridice pana la cap. deci il lasa in balans.

Cand tragi. trage ferm, tare si hotarat! happy

Si in legatura cu golurile ai grija daca vine aproape inseamna ca o da pe colturi. daca ii de la departare probabil pe la nivelul genunchilor o da. dar daca ii spitzar si da cu spitu ti-o da pe sus sau pe la nivelul abdomenului.

F?

| StEfAnKoOl explică (pentru Hades98):

Nu dau fund acum astept si alte raspunsuri big grin

| Hades98 a răspuns (pentru StEfAnKoOl):

Pff! Asa uiti sa dai.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru efect da-i cu exteriorul.

| NuConteaza1111 a răspuns (pentru anonim_4396):

hee heeSa dai cu efect nu inseamna cu exteriorul e alt cevawinking. Sa dai cu efect trebuie sa ai sutu cat mai tare si cand sutezi sutezi cu "latu " si daca stii sa imprimi efect balonului o sa prinda efect destul de mare

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuConteaza1111):

Cu exteriorul e cel mai usor sa prinda efect numai ca nu ai recizie asa mare ca atunci cand dai cu siretul.

| GrepolisKing a răspuns:

Antreneaza picioarele si mainile daca esti portar
cu efect eu dau cu siretul

| dani13 a răspuns (pentru GrepolisKing):

Da cu spitu vezi ce efect iti prinde. laughing

| StEfAnKoOl explică:

Nu dau acum funda sa vad mai multe rasp

| Edi212 a răspuns:

Pentru a avea un sut puternic trebuie sa faci alergari si genoflexiuni, ridicari pe varfuri etc.Ca sa lovesti cu efect trebuie sa dai tare si "ciovarlit". Pentru a putea apara mai bine mingile trebuie multe antrenamente si trebuie sa nu ai frica de minge, sa te bati la fiecare minge. Funda?