| asiodfaijooij a întrebat:

am o intrebare stie cineva un club de baschet pitesti va rogggg

Răspuns Câştigător
| anonimus99uu999 a răspuns:

Http://www.numaibaschet.ro/echipe/208-LPS-Pitesti aici sunt niste detalii, nr de tel... Sper ca am fost de ajutor:*

3 răspunsuri:
| anonimus99uu999 a răspuns:

DA! La lps pitesti, are si csm Pitesti echipa dar nu stiu daca de juniori. lps'u e mai de viitor. Baftaabig hug

| vlad5214 a răspuns:

Baschet club municipal pitesti

| asiodfaijooij explică:

Si cum pot lua legatura

| anonimus99uu999 a răspuns (pentru asiodfaijooij):

Http://www.numaibaschet.ro/echipe/208-LPS-Pitesti aici sunt niste detalii, nr de tel... Sper ca am fost de ajutor:*