| Cristi_Cryss_1997 a întrebat:

am si eu o intrebare cum pot sa scap de grasimea abdominala prin abdomene sa fac abdomene normale si cat mai multe sau cu greutati pe piept si mai putine? si explicati-mi fiecare exercitiu cum intra big grin

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Abdomenele nu ard grasimea, doar formeaza muschiul. Adica faci patratele sub sunca.

Răspuns utilizator avertizat
| StefanMihai a răspuns:

Cele mai bune exercitii pentru arderea grasimii abdominale sunt:

ALERGATUL
SARITUL COARDEI
Si bineinteles sa ai grija ce mananci...degeaba alergi sau faci n-spe mii de exercitii daca mananci in fiecare seara la 10 cate 2 paini.

Abia dupa ce ai scapat cat de cat de grasime incepi sa faci abdomene...In aceeasi situatie am fost si eu ca tine si crede-ma ca ce ti-am spus eu a dat roade

| francoro2004 a răspuns:

Sa mananci mai putin