| budy55 a întrebat:

as vrea sa fac alergari si abdomene dar as vrea sa nu ma las la ce sa ma gandesc ca sa nu ma las de ele?

vreo idee cv funda big grin

Răspuns Câştigător
| Stranik a răspuns:

Frate aici e doar vointa si atit fara idei si chestii... daca doresti sa faci o faci...na k idee daca te ajuta le vei placea la fete mai tare caci vei avea un abdomen format si de la alergat se antreneaza toti muschii

1 răspuns:
| Amachia a răspuns:

Stranik are dreptate. daca vrei sa alergi si sa faci abdomene inseamna ca iti doresti cu adevarat sa slabesti sau sa mai pui niste muschi la picioare/abdomen. nu ai nevoie sa te gandesti la ceva anume, trebuie sa ai vointa sa faci asta pentru ca poti tu sa te gandesti la cute de chestii daca nu ai vointa si la un moment dat te opresti si spui nu mai pot sau nu mai vreau, in loc sa te chinui...dar daca tot vrei un raspuns...gandeste-te ca vrei sa fi cea mai frumoasa/cel mai frumos si vrei sa arati cel mai bine dintre prietenii sau colegii de la scoala/liceu si ca vrei sa dai pe spate pe baiatul/fata de care iti place. poate asta te va motiva oarecum