| xCrank a întrebat:

as vrea sa stiu care este cea mai buna proteina de pe piata cam pana in 200 de lei(preferabil de pe mega proteine)dau funda!

Răspuns Câştigător
| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Cele mai bune suplimente dunt de la bsn si muscletech, testat,

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns (pentru KronstadtX):

Daca vrei sa stii, majoritatea proteinelor sunt facute din zer, mai ales cele cu absortie rapida.Asa ca incearca sa gandesti, dar cred ca tu nu ai tesuturi se intelege.

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| SerbanSnake a răspuns:

Daca vrei sa iei in masa ti-as recomanda Dymatize Super Mass Gainer, daca ai deja destula masa si vrei sa striezi mergi pe nitro-tech este cam scumpa dar este pintre cele mai bune din lume, alegerea
e in functie de fizicul si obiectivul pe care vrei sa il atingi, bafta.

| xCrank explică (pentru SerbanSnake):

As vrea sa fac mai multa masa, dar as vrea sa il combin cu super pump max, care este cel mai potrivit?

| SerbanSnake a răspuns (pentru xCrank):

In cazul in care pump max sunt mai mult niste vitamine, ai putea sa le combini cu mass gainer, oricum parerea mea e ca cel mai bine iei cate un supliment pe rand, eu nu stunt inca in masura sa iti zic la sigur cum sa combini, incepe usor cu timpu o sa ajungi sa cunosti fiecare produs in parte, asa ca eu zic sa iei mass gainer la 5kg ca sa iei in masa, greutate, iar apoi poti trece pe proteina simpla, sau poti sa mai continui pe inca un supliment de genu.

| Coco2730 a răspuns:

Cea mai buna proteina de pe piata se gaseste la tarani si face parte din trupul unui animal.