| Cristiann_2359 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu niste site-uri unde pot urmari meciuri de fotbal, baschet, hochei etc. in afara de rojadirecta sau MyP2P.Cine ma ajuta funda si vot!

4 răspunsuri:
| djciupi a răspuns:

Http://www.rotv4u.com

este cel mai bun are si Romania :) sau http://www.dolcetv.ro/ iti faci un cont si si dai la TV ai toate dolce tv sport acolo dar recomandat e primul care l-am dat

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Www.sportliveonline.net dar trebuie sa instalezi 2 programe. este cel mai simplu sa dai add la urmatorul id de messenger si ti se va oferi tot comfortul astfel incat sa vizualiezezi orice vrei cand vrei! sportliveonline (yahoo messenger)

| GuessWhoIAm a răspuns:

Sal,eu pe live tv urmaresc toate meciurile de fotbal mai ales