| fcsboy a întrebat:

care ma poate ajuta si pe mine cu un site care prezice meciuri de fotbal si care sa fie cat de cat de incredere, sau emisiuni ca parca era dar nu mai stiu pe ce program era!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Http://pronosticurisigure.net/ am luat destui bani pe baza acestor pronosticuri

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Http://www.pariori.ro/
E o emisiune si la Radio GSP si la GSP TV.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Sa stii ca nici o data nu este sigur un meci cum ar fi Barcelona-Steaua poate fi egal chiar daca erau 90% sanse sa fie castigatoare Barca. Dar iti recomand sa cauti "pronosticuri sigure" pe Google, eu am bagat 100 lei pe 2 meciuri ale lor si am scos 500 si ma mandresc. Incearcati norocul nu te lua dupa altii. Mult noroc

| denisiulian999 a răspuns:

Cauta pe google biletul zileibig grin