| dannyjoker7 a întrebat:

Acum 4-5 ani mi.am facut legitimatie sportiva la un club de fotbal. Am renuntat sa mai vin la club, iar legitimatia am lasat-o acolo. Acum vreau sa joc la un alt club sportiv si nu stiu ce trebuie sa fac...ori sa ma interesez de vechea legitimatie ori sa imi fac una noua. Ce trebuie?

4 răspunsuri:
| AnonimAwesome a răspuns:

Du-te la fosta echipa si vorbeste cu ei! ca daca ajungi mare fotbalist o sa ceara vechea echipa baniwinking

| Darkangelzn a răspuns:

Sa iti faci o legitimatie noua!

Răspuns utilizator avertizat
| Iulianhio a răspuns:

Sa iti faci o legitimatie noua, e mai usor si castigi timp. Acesta este sfatul meu.