| UsersBoss a întrebat:

Salut am 14 ani si cand eram mic cam la vreo 10 ani am vrut sa ma inscriu la un club de fotbal pentru juniori dar mama nu m-a lasat ca vai doamne ma accidentez (ca doar stiti cum sunt mamele) si nici acum nu stiu daca m-ar lasa dar ma mai pot inscrie la varsta aste? Ca doar trebuie sa fi fost la un club ca sa fiu fotbalist (adica sa pot juca in echipe mari ca steaua de ezemplu) nu?

Răspuns Câştigător
| xDr0gs a răspuns:

Da,te mai poti inscrie si la 14 ani in cluburi de fotbal.Dar nu cred ca o sa te bage la juniori fiindca d ela 14 ani te baga direct la avansati adica cu cei mari.Pai spune-i mamei tale ca deja ai 14 ani si poti sa fii responsabil si sa te lase.

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Mama ar trebui sa inteleaga ca te poti accidenta si coborand niste trepte sau calcand stramb pe strada. Nu e bine sa puna raul in fata si sa te opreasca sa faci ceea ce iti doresti. Normal ca te poti accidenta, dar la fel de usor te poti accidenta si la orice alt sport, nu numai la fotbal.

| foxsilver a răspuns:

La varsta ta este ultima sansa de a te inscrie la un club de fotbal, si nu toate cluburile primesc copii de varsta ta.
Iar mamei tale spune-i ca daca ai ghinion(Doamne fereste!), te poti accidenta si in casa, nu doar jucand fotbal. Fa-o sa inteleaga ca iti place prea mult acest sport, ca sa lasi sa treaca pe langa tine ultima sansa de a te inscrie la un club.

| SkaterGirl112 a răspuns:

O sa te bage deja la avansati ( la varsta asta ), mama ta cred ca ar trebui sa accepte, nu esti un copil mic, acum cred ca ai si buletin ( nu? )

| ann19 a răspuns:

Da o sa te bage la avansati, dar cred ca o sa-ti fie putin cam greu la inceput

| sandraanna86 a răspuns:

Da normal ca te poti inscrie...