| anonim_4396 a întrebat:

se poate ajunge fotbalist de la liceul sportiv? sau e indicat sa te inscrii la un club la juniori?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa ajungi prin ambele metode daca au echipe de fotbal, important este sa participi la trialuri de selectie pentru a putea fii vazut si sa promovezi. Si inca o problema romaneasca conteaza cine te recomanda pentru a putea promova, asta daca nu esti un supertalent; dar nu te descuraja sanse sunt.

| Maream a răspuns:

Mai bine te inscrii la un club de juniori, sigur ei te vor promova mai repede si mai bine.

| mistico23 a răspuns:

Am 12 ani si am o greutate maricica.Eu as putea fi la o echipa de fotbal? De exemplu FC Delta Tulcea