| costinvlad a întrebat:

Sall. TPU. Ce pot juca la pariuri loto si la pariuri sportive ca sa castig(GG, TG2-4,PsF X/1/2,etc)? Ms.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai putea sa joci la loto Polonia la pariuri, iar ca pariuri sportive pariezi pe meciuri din diverse campionate, pariezi pe meciuri ale celor mai importante echipe ca se vor marca peste 2, 5 goluri, recent un prieten a pariat pe mansa tur europa league 30 de euro si vreo 7 meciuri cu 2, 5 goluri/ peste 2, 5 si a castigat 3000 de euro.