| costinvlad a întrebat:

Sall. TPU. Cum pot analiza un meci sa castig la pariuri sportive pe o cota mai mare ca 40? Pe ce ligi sa pun? Anglia, Romania, Rusia, care?

Răspuns Câştigător
| M7Seven a răspuns:

Cota mai mare de 40? e cam greu, poate doar sa pui scor corect sau pauza-final si sa fie un blat sigur, altfel nu dau casele de pariuri asa cote, sau poti sa incerci la Total Bet, te lasa sa combini pe bilet. meciul de baza, cornere, cartonase. Daca le aduni obtii o cota bunicica

| costinvlad explică (pentru M7Seven):

Dar 8-11 meciuri cota 35+? Cum sa compun un bilet sigur de 8+ meciuri?

| M7Seven a răspuns (pentru costinvlad):

Sigur nu ai cum sa fii pe nimic, se poate intampla sa castigi dar poti si pierde asa ca nu juca mai mult decat iti permiti sa pierzi

3 răspunsuri:
| Mariaa062 a răspuns:

Anglia.