| Andone12345 a întrebat:

Ce pot face in timpul liber fara sa mai ies pe afara sau sa ma joc prin casa? De jucat ma joc pe afara cu prietenii mei.
M-am plictisit de jocuri online ..Nu ma mai intereseaza asa mult jocurile si as vrea sa stiu cam ce pot face in timpul liber.
Raspunsul care imi place primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu te mai plictisesti:
mergi in parc cu prietenii
la film
la o plimbare cu bikeu, la un baschet
la o bere
vezi ce mai face prietena
du-te la sala
asculta muzica
canta la chitara
Pot scrie la infinit, sunt atatea lucruri de facut, o sa cresti si n-o sa-ti vezi capu de treburiwinking

2 răspunsuri:
| Ho1 a răspuns:

Http://tinychat.com/

fara plictiseala!

| Andone12345 explică:

Nu la genul asta de raspuns ma refeream....Ma intrebam ce pot face in timpul liber ca sa nu mai stau la calculator atata. As dori sa stau mai mult pe afara si niste opinii as dori ce pot face.