| ElFenomeno a întrebat:

Daca fac in fiecare seara 10 flotari, 20 genoflectiuni si 100 abdomene imi va creste mai repede musculatura? Daca da intr-o luna muschii mei vor arata altfel?

Răspuns Câştigător
| Mitsuri10 a răspuns:

Dupa parerea mea, sigur da.Un amic a facut in fiecare zi 400 de abdomene si in 7 zile a avut patratele pe burta. Sper ca te-am ajutatwinking.A...era sa uit.Da, va arata altfel musculatura tahappy!

2 răspunsuri:
| byFlorin3l a răspuns:

Sansele sunt minime spre medii, dar daca vrei cu adevarat sa acumulezi niste masa musculara ar fi bine sa mergi pe la sala
BAFTA!

| dani_7506 a răspuns:

Muschii nu se dezvolta asa usor, intr-adevar se vor dezvolta dar intr-o luna nu vei vedea mari diferente, exercitiile te ajuta mult dar acestea trebuie facute in 2-3 serii si daca poti cu timpul sa le multiplici. Bafta!