| DjGrasu a întrebat:

Salut, eu am 16 ani, si 45 kg, pana acum faceam in fiecare seara, flotari abdomene genoflexiuni, si mi s-au format muschii dar parca nu imi cresc, u se dezvolta, cam ce exercitii ar mai trebuii sa fac si cat?

2 răspunsuri:
| FarrellBull a răspuns:

Daca te-ai apucat de saptamana trecuta nu au cum sa fie vizibil asa devreme.
continua sa faci aceleasi exercitii, cu timpul vor aparea si urme vizibile
deocamdata, corpul tau e concentrat pe marirea oaselor nu pe muschi. happy

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Gata cu exercitiile pentru ca esti cam slabut.ia pune cv carnita pe tine si vei vedea cand te vei apuca de flotari cum se formeaza muschiiwinking am fost si eu asawinking bafta.manca bine si pauza o luna... pune calorii pe tinewinking bey bye primesc si eu o fundita?batting eyelashes