| Robytzu77 a întrebat:

de cand eram mic am avut un vis pe care cred ca toti baieti de varsta mea, ma refer la fotbal am 16 si sunt portar am 1.67 inaltime sunt cam scund si cand o sa fac 18 ani as vrea sa ma duc in Anglia sa incerc acolo ceva cu fotbalul asta momentan joc la o echipa cea din orasul meu in liga 4 si ma gandeam cat de greu o sa imi fie sa ma integrez adica daca am ceva sansa in liga 3 sau 4 cel putin la juniori ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| lascudaniel a răspuns:

Salut,eu as zice sa incerci.Incercarea moarte nu are.Normal ca o sa iti fie greu, incerci mai bine, ca sa nu iti para rau mai tarziu.Bafta!