| robertdaniel95 a întrebat:

Hey TPU...
Voi cum v-ati simti cam ca la varsta de 16 sa jucati la o echipa d liga a 2-a(fotbal), echipa a mare ma refer.
Totusi urmeaza ca sa ma duc la ei sa fac cateva antrenamente si dupa mai vedem... dar totusi ma simt putin cam najpa na eu am 16 ani si ei st jucatori care au jucat in liga 1 a 2-a si ma gandesc cum ma vor integra cum se vor comporta fata de mine.
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| popmirgea1999 a răspuns:

Ce treaba ai tu cu ei? tu taci si fa ce-ti spune antrenoru.nu-i baga in seama, iar daca sunt prietenosi cu tine fii si tu cu ei

1 răspuns:
| robertdaniel95 explică:

Pai tocmai de aia zic depinde si de antrenor cum te va integra in echipa st multe chesti care ma fac sa ma simt ciudat pana voi vedea care e situatia reala!