| robertdaniel95 a întrebat:

Hey TPU...

Voi cum v-ati simti cam ca la varsta de 16 sa jucati la o echipa d liga a 2-a(fotbal), echipa a mare ma refer.

Totusi urmeaza ca sa ma duc la ei sa fac cateva antrenamente si dupa mai vedem... dar totusi ma simt putin cam najpa na eu am 16 ani si ei st jucatori care au jucat in liga 1 a 2-a si ma gandesc cum ma vor integra cum se vor comporta fata de mine.
Voi ce ziceti?
Cel mai bun raspuns primeste funda :d

1 răspuns:
| Anonimul8297 a răspuns:

Jucatorii profesionisti o sa se comporte excelent cu tine. Fa-ti bine treaba in primele 2 saptamani si dupa aia totul va merge ca pe roate. O sa iti placahappy