| dendendenis a întrebat:

Imi spune si mie cineva ce se intampla cu steaua daca nu castiga cupa merge in europa?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Poate sa mearga in Europa. In excursie laughing

| porto89 a răspuns:

Doar daca termina pe locul 6. e batalie mare cu gaz metan sad dar eu sper la cupa e locul asigurat...winking

| bogdy9696 a răspuns:

In europa merge daca are loc asigurat nu tine seama de cupa daca cupa o castiga o castiga asta nu inseamna ca merge in europa

| VitanestiClub a răspuns:

Poti vedea aici http://vitanesticlub.clan.su/ dar intra mai repede ca o sa sterg acele stiri! bafta;)