| TheFrunza a întrebat:

M-am apucat acum o saptamana de sala, deoarece vreau sa-mi fac patratele pana in iulie, dar problema este ca am putina burta. Alimentatia mi-am pus-o la punct doar ca nu stiu ce exercitii sa fac. Ajung doar abdomenele clasice sau sa fac si la aparate?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei "patratele" pana in iulie? Nu vrei sa arati ca Schwarzenegger pana in august? Vise. Atata timp cat ai burta, nu ai ce muschi sa vezi. Plus alte 1000 de chestii.

| eduardo122 a răspuns:

Te-ai trezit cam tarziu laughing, daca spui ca ai burta in asa putin timp este cam greu. Trebuie sa faci si cu greutati daca vrei sa il lucrezi, nu numai exercitii cu corpul, sunt atatea aparate de abdomen, nu uita de intercostali, sunt atatea exercitii care te pot ajuta pe Youtube, dar daca vrei sa ai rezultate nu uita ca alimentatia conteaza, daca vrei sa iasa rezultate asigura-te ca ai undeva la 2grame de proteine din mancare/kg, plus un carbohidrat natural. Ti-as recomanda sa faci si restul grupelor nu doar abdomenul daca tocmai te-ai apucat de sala.Bafta!

| MarinasChristy a răspuns:

Cauta pe google play, sunt o gramada de tutoriale de antrenament, chiar si pentru acasa foarte tari ce te-ar putea ajuta.

| Yoyo12345 a răspuns:

In primul rand tine-te de dieta si fa cardio ca sa dai burta jos si pe langa toate astea poti face si abdomene dar pana nu ai procentaju de grasime mic poti sa faci tu abdomene pana cazi ca degeaba.