| florinrazvan a întrebat:

nu m-am mai uitat de mult la wrestling si am pierdut multe evenimente importante stie cineva sa-mi spuna ce sa mai intamplat? si hulk hogan jeff hardy kevin nesh sunt in tna?

Răspuns Câştigător
| Sмιle a răspuns:

Nu stiu cine te-a informat pe tine, dar te-a informat prost. Brock Lesner si Golbert sunt jucatori de demult. Iar Batista s-a retras si numai revine isi vede de viata si afaceri numai are nici-o treaba cu wwe.

8 răspunsuri:
| k1NNNdeR a răspuns:

Da toti sunt in tna de mult...

| florinrazvan explică:

Ok mersi mult acum ma uit sunt la zi

| mitika12 a răspuns:

De fapt jeff hardy este in tna.

| Sмιle a răspuns:

Cei 3 pe care ia-i enumerat tu, numai joaca de foarte mult timp wrestling, Nu stiu in ce perioada te uitai tu, dar ai ramas in urma cu poveste e mult de povestit mi-ar lua mult sa-ti spun tot ce s-a intamplat. Insa un lucru este sigur Jeff Hardy a parasit wrestling la fel ca ceilalti 2 de altfel.

| florinrazvan explică (pentru Sмιle):

Ahaa dar batista s-a retras?

| florinrazvan explică (pentru Sмιle):

Dar acum campion wwe cine este cmp sau cena?

| florinrazvan explică (pentru Sмιle):

Nu mam mai uitat de 2 ani dar mai stiu cat de cat cv dar din curiozitate am intrebat de hulk hogan de jeff hardy j de nesh dar brock lesner revine? si am auzit si ceva de golbert? iar batista cand o sa revina?

| Sмιle a răspuns (pentru florinrazvan):

Da batista s-a retras :*

| Sмιle a răspuns (pentru florinrazvan):

Nu stiu cine te-a informat pe tine, dar te-a informat prost. Brock Lesner si Golbert sunt jucatori de demult. Iar Batista s-a retras si numai revine isi vede de viata si afaceri numai are nici-o treaba cu wwe.