| a_7338 a întrebat:

Fundabig grin. Cum pot sa fac muschi de fapt sa se vada muschi mai bine (fara pastile) am nevoie de sfaturi sau exerciti ( chesti de gen: sa bei lapte dupa big grin) as preferapt abdomen piept si maini big grin PS: am 14 ani si nu vreau sa pun presiune pe spate, gen sala.

1 răspuns:
| FOKA a răspuns:

Pai cel mai bine este daca bei acest ''coktail'' din;
-2 oua crude
-un fruct de ex mar,para, piersica, banana etc da nu mic ca o cireasa
-1 lingura de zahar -o lingura de miere sau 3 linguiri de zahar in total daca nu ai miere
Le amesteci intr=un blender si incepi antrenamentul la sala eu asa am facut si mi se kunosc foarte bine musci pectorali, abdomenul si la maini