| Alex_2920 a întrebat:

Cum as putea sa ma incurajezi pe cineva care a gafat la fotbal? E portar.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa-i spui ca absolut toti portarii mai gafeaza, inclusiv cei mai mari portari din trecut si prezent. Numai bine!

| CataC a răspuns:

Salut
Cel mai bine e sa-l lasi in pace, ocupa-i tipul cu altceva daca vrie neaparat sa fii alaturi.
Dar nu incepe cu discursuri de incurajare, omul vrea sa uite, nu sa i se aduca aminte. Pune-te in locul lui, ai vrea sa auzi prietenii si familia vorbind despre gafa?
Stie si el ca a gafat, se intampla, la portari gafa se vede imediat. Oricum el da totul, pate e o intamplare, poate atat poate, viata merge oricum inainte.
Bafta