| AdelaAdela14 a întrebat:

Sall. Vreau si eu sa slabesc.Imi puteti spune cum sa slabesc repede? Un aliment sau niste exercitii.Va dau funda dupa o saptamana sa vad care a fost cea mai buna.Si mai vreau sa ma si inalt. Fac 11 ani pe 14 mai si am decat 1, 44. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ClaraB a răspuns:

Sa slabesti?! la 11 ani?!
nu te mai prosti, pune mana si mananca, ca esti in crestere.nu-ti priva organismul de nici una din substantele de care are nevoie ca o sa ajugi o aschilopata!
mama ta ce zice?

| delia1999 a răspuns:

Esti cam mica pentru a slabi.esti in crestere si trebuie sa consumi vitamine. exercitii poti face. incearca sa faci exercitiile de la ora de sport ....sa sari coarda, sa alergi.sa mergi pe bicicleta, etc

| cretscretscrets a răspuns:

ESti inaltaoh go on stai linistita..eu am 15 ani si am 1. 53. +ca o sa te mai inalti..mai ai timp destul:*