| Vanea_Florin_1971 a întrebat:

am 12 ani 47 kg baiat si as vrea sa slabesc.Imi puteti spune si mie o dieta sau ceva nu stiu sunt pici as vrea sa slabesc

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Sport, 100 de abdomene ( cu serii ) in fiecare zi, 100 de flotari ( cu serii ), 30 de tractiuni ( cu serii de 5 ).

Esti tanar pentru diete!

Bafta!

| NotoriousG a răspuns (pentru MihaiGe):

Face 100 de flotari intr-o saptamana.

5 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Ce sa faci? laughing

| KateMiddleton a răspuns:

La ce ai nevoie sa slabesti! Estionormal! Ori vrei sa fii anorexic?

| StuxnetNuke a răspuns:

Nu rezolvi nimic cu dieta, incearca sa faci sport! Spor

| døLLcee a răspuns:

Sport alearga mult exercitii eu am 14 ani putin mai mare laughing) si am abdomen am un corp frumos daca ai vointa vei slabi daca nu nu