| CataAndrei a întrebat:

,, Salll,, M-am apucat de sala si vreau sa cumpar niste suplimente ca is cam slabut si baieti imi zic sa cumpar proteine ce sa aleg? PS:Am 2 luni de sala

Răspuns Câştigător
| joe2011 a răspuns:

Http://www.redis.ro/ro/proteine-concentrate/99-ideal-protein.html poti lua acest produs avand in vedere ca pretul este foarte bun si poti obtine rezultate foarte bune dar te sfatuiesc gustul nu e prea bun, daca intr-adevar doresti sa comanzi acest produs ia cu gust de vanilie si preparal cu lapte. daca nu ma crezi pe mine poti citii si comentariile despre acest produs ale altor oameni sa vezi cat de bun este intr-adevar

11 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Un weight gainer. Dar daca ai timp sa mananci nu are rost sa iti iei, dai banii degeaba, un shake din ala este egal cu cateva bucati de carne. Nu este nici o diferenta intre proteinele alea si cele din alimente, mai bine mananci mult.asa incat sa nu ai senzatia de foame niciodata, o sa fi surprins cat o sa cresti. Daca esti slab conteaza mai mult caloriile decat proteinele. Trebuie sa mananci mereu.

| SpaNu88 a răspuns:

Nu ai zis cati ani ai... Un complex de vitamine si minerale ar ajuta. mai intai fa'ti un program de alimentatie si un jurnal

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Buna, eu zic sa nu iei asa, prima oara consulta`te cu cineva ( un specialist) si vezi ce iti spune. Dupaia decizihappy p`paa

| ingerdraq a răspuns:

Serious Mass de la Optimum Nutrition ON. iti trebuie calorii nu proteine. Tu vrei sa iei in greutate nu numai in masa musculara. Incearca si nu o sa regretiwinking

| fanestefan a răspuns:

Parerea mea este sa nu iei proteine, deoarece daca te lasi de sala o sa ai probleme...mai bine,, tragi de fiare" ...pa

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru fanestefan):

Ce probleme sa ai daca te lasi? tu stii macar ce sunt proteinele?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru CataAndrei):

Pai asa si cu mancarea iti distrugi ficatul, de fapt cu orice in exces happy

Răspuns utilizator avertizat