| bumblebee010 a întrebat:

De curand m-am apucat de sala si sunt cam slabut si vreau sa iau niste proteine de la redis. Sunt bune?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Redis = cele mai proaste

Ia si tu macar pro nutrition, daca nu vrei de la o firma ca lumea.

Si sper ca ai macar 4-5 mese consistente pe zi, nu?

| bumblebee010 explică (pentru Cosmin86):

Ai dreptate...partial fiindca nici pro nutrition nu e grozava.Bravo!

| Cosmin86 a răspuns (pentru bumblebee010):

Nu am zis ca e grozava... dar decat redis, mai bine aia.

grozave = optimum nutrition, dymatize, muscletech... si altele de top...

12 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Nu sunt cine stie ce. daca vrei ceva ca lumea ia asta: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 pe langa crestere muculara iti da si forta.

| roberttare12 a răspuns:

Pai. sfatu meu este daca iei ia doar o pastila pe luna max 2 doar daca nu da rezultate cu 1 si sa nu iti fortezi muschi

| Cosmin86 a răspuns (pentru roberttare12):

Proteinele sunt sub forma de praf, nu pastile

nu ai nicio treaba cu sportul asta, nu?

| roberttare12 a răspuns (pentru Cosmin86):

Du-te dq de prost daca vr sa zici nu comenta la raspuns

| hibrid112 a răspuns (pentru roberttare12):

Are tot dreptu ma degeba te umfli in pene. Proteinele sunt prafuri orice tip cat de cat legat de domeniu stie.N-ai drept sal jignesti, daca nu stii mai bine taci.Si in legatura cu intrebarea sunt foarte proste.Nu ti-ai pus si tu o intrebare asa cand ai vazut pretulhappy

| roberttare12 a răspuns (pentru hibrid112):

Ma inervat ca si la intrebarile mele se baga cu raspunsurile lui tampite

| hibrid112 a răspuns (pentru roberttare12):

Hm prietene eu unu nu consider raspunsurile lui tampite si nu se baga poate doar corecteaza ce tu probabil gresesti asa ca degeba te superi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru roberttare12):

Creierul tau e tampit ca nu intelege ce vreau sa spun, intamplator eu de ani de zile citesc aproape zilnic despre asta si particip la evenimente si pe site-ul asta sunt printre primii cu peste 700 de raspunsuri castigatoare in domeniu.

Daca esti redus mintal, impusca-te

| Sk1j4 a răspuns (pentru roberttare12):

Ma baiatule esti pe langa tare

| CataKiru14 a răspuns:

Pai depinde ce gen de exerciti practici daca doresti sa obti sigur rezultate incearca daca iei ia doar o pastila pe luna max 2 doar daca nu da rezultate cu 1 si sa nu iti fortezi muschi