| anonim_4396 a întrebat:

Salut all incetineste flotarile, tractiunile, abdomenele intr'un fel cresterea?
Ca nu stiu exact unde am vazut ca daca faci efort de genu creste masa musculara dar nu si inaltimea e adevarat?

Răspuns Câştigător
| jadir a răspuns:

Nu, doar daca faci sala in forta exagerat in perioada cand inca esti in crestere.

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu nu, numai daca ridici greutati mari, o perioada lunga de timp poti sa nu mai cresti...dar dacaridici o gantere din joi in pati e ok laughing

| BlogVitaClub a răspuns:

Stai fara grija. Eu as zice ca tractiunile te ajuta sa cresti. Vad ca te intereseaza sportul. TE astept pe www.blog.vitaclub.ro O sa gasesti acolo o multime de exercitii si informatii