| Skinnypesci a întrebat:

Salut, am 1 70 55 kg un antrenament cu 4 zile pe sapt... Luni: piept marti:spate joi: brate sambata:umeri. Am 4 luni de sala, in primele 3 faceam de 2 ori pe saptamana piept... Pieptul mi.a mai crescut dar in rest nu prea si acum nici pieptul nu prea creste... La piept pun 20-27(27 in zilele bune)pe o parte... Niste sfaturi, va rog?

Răspuns Câştigător
| Vladero a răspuns:

Steroizi, sau insistă mai mult.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vladero):

Sfat de copil idiot

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,aceeasi problema si la mine, stagnarea, dar eu la 85 kg, 42 in brat, am inceput sa fac mai multe repetari pe grupa 15-20 cu greautate care sa imi permita sa fac, o sa simti o super pompare la sfarsitul antrenamentului, faci asa cateva luni.Bafta

| Skinnypesci explică (pentru anonim_4396):

Asa am inceput sa fac de ceva timp, chiar intra bine la brate, multumesc de sfat anyway happy