| d3nys5678 a întrebat:

Am 13 ani, sunt baiat, 1.55m inaltime si 45-46 kg. Am ceva grasime pe burta si in zona pectoralilor. Cine imi poate da niste linkuri pentru a da jos burta? Dar pentru a da jos grasimea de la pectorali (asa e mai important)?

Răspuns Câştigător
| ghiolbitza a răspuns:

Eu iti recomand jogging-ul sau inotul. Numai faptul ca stai in picioare solicita si antreneaza 300 de muschi de pe toata suprafata corpului. Jogging-ul are efecte de definire si intarire asupra mai multor muschi din corp, nu doar asupra picioarelor. Recomand alergarea dimineata devreme (pana in 7) si seara (nu mai tarziu de ora 20).

3 răspunsuri:
| Moonster a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XDtpW_4SWNs&feature=related Fa in fiecare seara si ai sa vezi ca da roade.

| ooRockyoo a răspuns:

Pai trebuie sa faci mult spor, si vei slabi.

| Al3xVS a răspuns:

In loc sa stai pe net ar trebui sa faci niste flotari .abdomene.etc.