| Njr_Robert_2003 a întrebat:

Salut,am 14 ani, fac in ianuaria 15..si vreau sa ma duc la un club de fotbal in Spania..ma primeste sau sunt prea mare..am mai jucat fotbal si sunt destul de bun

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

IN primul rand trebuie sa ajungi in Spania la acel club si sa te supui probelor lor sa vada ei daca esti sau nu bun.
Cat priveste scoala si clubul din Spania, terbuei s avezi daca parintii tai isi permit sa te intretina la acea scoala, ca sunt multe mii de dolari care trebuiesc platite.

| Njr_Robert_2003 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles.dar nu ma duc la un club desta mare. Înțelegeti

| Njr_Robert_2003 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles.dar nu ma duc la un club desta mare. Înțelegeti
Si as vrea sa mai stiu..cam cat este vârsta limita de a ma inscrie

| Alfred0703 a răspuns:

De ce sa nu te ia, mai ales daca esti mai bun ca majoritatea celor din echipa.