| Paul_Tanase_1999 a întrebat:

Am 15 ani, am jucat la 2 echipe de fotbal la Tonus Club ( un an ) si la Cautis ( cateva saptamani ). Dupa aia nu m-am mai tinut de treaba din cauza scolii. Acuma vreau sa ma apuc iarasi de fotbal. Credeti ca pot sa mai fac fata ( eram destul de bun )

2 răspunsuri:
| Black38 a răspuns:

Daca o sa incepi din nou nu o sa fii la fel de bun dar, ar trebui sa ai o morala buna si sacrezi ca vei reusii.nu asculta de ceilalti cand iti spun ca nu mai esti bun, vei reusii!

| Paul_Radu_1997 a răspuns:

Daca nu ai luat o pauza foarte mare sigur ca poti sa revi, dar o sa iti trebuiasca din nou antrenamente multe pentru a avea aceeasi conditie fizicahappy