| DanduSilviu2000 a întrebat:

Sunt trist deoarecu nu stiu cum sa vorbesc cu mama si tata sa ma inscrie la fotbla am 14 ani iar pana acum nu am avut tupeu sa le zic (imi doresc sa devin fotbalist mai mult ca orice si joc in continu fotbal.imi dedic viata pentru fotbal )si nu stiu cum sa ma inscriu sau sa vorbesc cu cineva

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pur si simplu le spui.

| TeckTonik997 a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta, nu vreau sa te descurajez dar daca nu esti ft bun e cam tarziu sa faci mare performanta dar poti incerca, nu e asa greu: mami, tati X joaca acolo, si eu vreau...

| DanduSilviu2000 explică (pentru TeckTonik997):

Eu cred ca pot face deaorece joc fotbal incontinu si ma antrenez singur, nu ratez nicio secunda nici cand vine varul sa zic la mine... mereu fotbal dar mai pot la varsta asta?/