| Qweeeeeer a întrebat:

Am 15 ani, 1.80 m, 59 kg si vreau sa ma apuc de sala. Precizez ca fac fotbal de performanta, am masa musculara a picioarelor dezvoltata, dar restul muschilor nu sunt asa dezvoltati. Vreau sa imi lucrez grupele de muschi care ma ajuta in sportul meu. Conditie fizica am, am scos 6.7s pe 50m si 3'40 pe 1 km. De mancat, mananc sanatos, fara dulciuri.

3 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Genoflexiuni cu greutate, fandari cu gantere in mana, sarituri la lada, presa pentru picioare, extensia bicepului femural respectiv cvatriceps pentru grupa ce te intereseaza - picioare. Spor la tras!

| CulturismsiFitness a răspuns:

Iti recomand un canal de youtube al unui culturist profesionist roman. Canalul se numeste totul despre steroizi. Are acolo tot ce vrei si are si niste antrenamente foarte smechere. acolo gasesti tot ce vrei

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Salut.
Poti sa te apuci de sala cand vrei...
Este foarte bine ca ai conditi fizica.