| batmanprettygirl a întrebat:

Am 14, is fata si vreau sa ma apuc de fotbal. E adevarat ca peste un timp voi avea muschii picioarelor prea dezvoltati si asa picioarele vor arata ca ale baietilor?

Răspuns Câştigător
| ToaderAndrei a răspuns:

Buna batmanprettygirl:
Eu m-am apucat la 5 ani de fotbal, acum am 9 si in 4 ani mi s-au dezvoltat tare muschii picioarelor! Daca vrei sa ai o cariera va fi frumos, la picioare vei avea "muschi", dar picioarele sunt feminine si vor arata tot la fel!
Sper ca te-am ajutat! happy

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Da. si cand te enervezi te faci verde precum the hulk. de unde iti vin ideile astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii.Forma picioarelor la o fata, feminine raman. Poate se vor accentua muschii dar picioarele tot feminine raman.

| Ion_Andrei_1977 a răspuns:

Da,o sa ti se vada PUTIN muschii dar nu o sa ia nimeni in seama.Deoarece si colega mea face football! Funda daca vrei! big grin