| AlexandruMircea28 a întrebat:

Salut.Am 15ani fara 2 luni.Este vreo rusine daca ma apuc sa iau cursuri de inot? Cand eram mic (7-8ani)am luat cursuri dar nu mai tin minte prea bine deoarece nu am mai inotat.De fiecare data cand prietenii mei vroiau sa mergem la bazin/strand le ziceam ca am treaba sau ca nu pot deoarece imi era rusine ca o sa ma fac de ras deoarece nu stiu sa inot.Ce parere aveti? Este vreo rusine daca ma apuc sa iau lectii de inot? Va rog sa imi spuneti parerile voastre.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar fi rusine?
Poti sa ai si 30 de ani, ca tot nu-i rusine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am luat cursuri la 25 ani happy

| aXy99 a răspuns:

De ce ar fi o rusine? Cunosc destui adulti (care locuiesc in Constanta, langa mare!) si nu stiu sa inoate. Nu este nicio problema. Fa cursuri fara rusine. Sau incearca sa dai din maini si din picioare, fara frica sau panica, poti invata si singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur gasesti pe cineva care sa te invete, fara cursuri care costa bani. Nu e asa de complicat...