| Alextatar a întrebat:

Salut, am 15 ani si 1, 70cm, maica-mea are 1, 65 si taica-miu 1, 76, credeti ca pot ajunge la 1, 80-1, 85 pana la 19 ani? Precizez ca fac baschet de 8 luni si in ultimul an m-am inaltat doar 4cm

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

De la baschet nu te inalti, asa ca precizarea e irelevanta

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

(Inlatimea tatalui + inaltimea mamei + 13cm):2 = inaltimea baiatului
in cazul tau, calculul arata asa:
(176 + 165 +13):2 = 177cm

| alina2k18 a răspuns:

Ajungi la 1.80m zic eu.
Pai si tu cat ai vrea sa cresti pe an dupa varsta de 12 ani? Cate 10cm? laughing

| Alextatar explică (pentru alina2k18):

laughing

| Alextatar explică (pentru alina2k18):

Pai dalaughing dar de la 14 la 15 ani stiam ca ii chestia aia cu "inaltare rapida" s-au ceva de genu:')

| ValentinGabi a răspuns:

Nu cred!

| AureliusTPU a răspuns:

Da bravo boss ca eu am la 13 ani 1.74

| RKBlue a răspuns (pentru AureliusTPU):

Te lauzi... (zgomote de plans)

| AureliusTPU a răspuns (pentru RKBlue):

NU,vreau sa am inaltimea unui copchil de 13 ani