| Bendes a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa ma apuc de box. Imi place sa dau cu pumnul ca sa zic asa. Vreau sa aflu mai multe. Am auzit de faza cu ruptu nasului dar nu stiu ce sa zic. Trebuie o anumita conditie fizica? pot spune ca sunt normal.Am auzit ca te duci la campionate si alte chestii. Nu vreau pentru auto aparare ci vreau sa practic box din placere. Am nevoie de detalii ma ajuta cineva? Sunt din Ploiesti.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

"Am auzit ca te duci la campionate si alte chestii", te duci daca vrei. Si faza cu nasul la fel, daca vrei. Intr-un club serios nu te forteaza nimeni sa faci ceva ce nu vrei, tu alegi singur ce si cum, ei doar iti explica si apoi iti arata.

Conditia fizica ti-o faci acolo.