| rumble123 a întrebat:

Salut, am 16 ani si vreau sa invat sa inot, pana acum nu am vrut sa invat pentru ca nu ma atras sportu asta deloc, chiar urasc apa si acum putin dar am vazut ca e destractiv sa inveti sa inoti, chiar am auzit ca numai iesi din apa dupa ce inveti sa inoti. Stie cineva daca e greu sau complicat? (nu vreau sa fac performanta) ma rog nu prea m-as duce la 16 ani sa invat sa inot ca mie cam rusine...astept pareri sau sfaturi multumesc

Răspuns Câştigător
| Andrei1997 a răspuns:

Ar trebui sa te duci.Este chiar foarte frumos si distractiv.Si sa nu iti fie rusine am vazut oameni si la 30 de ani care invatau sa inoate.Iti spun sincer ca nu o sa regreti! Oricum este alegerea ta.
Bafta!

1 răspuns:
| littleblack a răspuns:

Da e foarte frumus si nu e complicat de loc.Cand mergeam in statiuni am vazut si batrani nu ar trebui sa-ti fie rusine si nu prea o sa se uite lumea la tine:]Deci fara nici o jena.