| RobertUrsaru11 a întrebat:

Salut am 16 ani, vreo 60kg si 1.80-1.82 inaltime si de vreo 2 saptamani m-am decis sa merg la sala, pana acum am urmat programul unui prieten, dar m-am decis sa-mi fac eu unul propriu. Ma puteti ajuta cu un program pentru dezvoltarea masei musculare bun in fiecare zi de luni-vineri?
Ce parere aveti de programul asta?(programul amicului): Luni - antebrat + spate; Marti - biceps+triceps; Miercuri - piept + abdomen; Joi - picioare + abdomen + alergat pe banda; Vineri - brate (biceps, triceps, antebrat)

Multumesc atincipat!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ubox7007 a răspuns:

Arnold blueprint cauta asta pe google si mananca multa proteina si de origine vegetala si animala, dar mai multa de origine vegetala.