| Cariceps a întrebat:

Salut am 17 ani 1.80 53kg vreau sa ma apuc de un ciclu de steroizi, am cel puțin un an de sala și nimic, cu ritm de viata sănătos cu mâncare cu proteine, creatina, bcca și tot felul. Ma gândesc sa bag Anapolon împreună cu liv52 și încă ceva pentru menținerea mesei musculare, este bine? Voi cum recomandați?
P.s. Nu încerca să îmi schimb părere ca oricum voi baga steroizi deci nu scrie aiurea știu și eu urmările

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un an de sală e destul de puțin pentru a putea să-ți dezvolți mușchii. La unii muschulatura se dezvoltă și în câțiva ani.

| Cosmin86 a răspuns:

Daca nu cresti fara stero, NU CRESTI nici cu stero, pentru ca e clar ca faci ceva GRESIT si o sa faci GRESIT si in timp ce iei stero.

Invata sa te antrenezi copil mic.