| MenTosSs a întrebat:

Am 17 ani si am slabit cam 10 kg si am ramas cu putina grasime pe abdomen. Fac abdomene acasa. cam 200 pe zi, dar intrebare mea este : ce trebuie sa mananc si ce nu...stiti vreun regim ceva?

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Abdomenele nu te scapa de grasimea de pe abdomen.Ele tonifica abdomenul dar nu te scapa de grasime! Trebuie sa faci mult cardio.Multe exercitii cardio! Mananca mancare gatita dar sa nu fie in baie de ulei, categoric eviti fast food-ul, sucurile, dulciurile si vei slabi incet, incet.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

200 de abdomene pe zi = antrenament de copil mic

Abdomenul se lucreaza si cu alte exercitii si de 1-2 ori / saptamana, in niciun caz zilnic

| IloveME a răspuns:

Nu trebuie sa ti neaparat un regim, mai degraba sa te feresti de produsele care provoaca balonarea: fasolea, apa minerala, sucurile cu acid etc
O noapte usoara!