| forzasteaua a întrebat:

am 17 ani si putin, si de vreo 6-7 ani tot joc fotbal prin parc, mai merg cu prietenii si inchiriem cate o sala etc., dar de ceva timp ma igandesc sa ma apuc sa fac la un club mai mare...credeti ca e tarziu pentru mine? si daca nu, ce cluburi imi recomandati prin Bucuresti?

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu e tarziu. Stiu fotbalisti profesionisti care au inceput fotbalul la 19 ani. Primul care imi vine in minte este fostul jucator al lui CFR Cluj, Culio.

| Danut01 a răspuns:

Pai sincer daca iti doreai asta trebuia sa incepi de mic la un club, ca sa poti sa faci fata... acuma este cam tarziu, dar poti incerca... de ce nu te-ai dus la un liceu cu progam sportiv daca iti place fotbalu?