| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, 1.60, 47.5 kg si as vrea sa ma apuc de sala. Ce credeti? Ar trebuii sa ma mai ingras putin sau e bine asa? Cam ce imi recomandati sa mananc ca sa ma ingras vreo 5 kg? In cat timp se vor vedea rezultatele ( muschii ) daca incep sa iau si creatina?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mai bine vorbeste cu profesorul de educatie fizica, cred ca te va indruma mai bine, sa faci ceva mai cu folos.
Nu tuturor le prinde bine culturismul, nu au conformatia fizica necesara si nu ar arata bine plini cu pachetele de muschi.
Si nu te uita la poza mea, ca ii trucata. laughing

| SebyakaWizz a răspuns (pentru Zenithf):

Eu nu vreau sa fac o cariera de culturism. as vrea sa fac sala 2-3 ani sa arat mai bine happy.

Răspuns utilizator avertizat